Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi

Kronik Orta Kulak İltihabı Timpanoplasti
05/07/2017
Burun Kemiği Eğriliği ve Konka
05/07/2017

Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi

 

Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi

 

Burun estetik girişimleri tüm estetik ameliyatlar içerisinde en nazik,en karmaşık ve değişken dinamikleri olan ameliyatlardır. Burun insan yüzünün tam ortasında yer alması nedeniyle yüzün güzelliğini de belirler.

Burun ayrıca solunum yolunun başlangıcıdır ve sağlıklı nefes alabilmeniz için burun iç anatomisinin de “NORMAL” olması gerekir. Burun orta bölmesini oluşturan kemik ve kıkırdak yapının(septum) ve burun yan duvarlarında yer alan burun etlerinin(concha)normal şekil ve büyüklükte olmaları sağlıklı ve yeterli nefes için gereklidir.

Estetik ve fonksiyonel(işlevsel) burun ameliyatlarında hem burun içi yapıları normal anatomisine kavuşturulur, hem de burun dış görünümü genel yüz yapısıyla uyumlu,doğal görünen ve genel güzellik standartlarına uygun bir forma getirilir.Kadınlarda burun daha nazik ve küçükken erkeklerde burna güçlü bir profil verilir.

Ekibimiz 20 yıldır özellikle burun cerrahisi ve hastalıkları konusunda özelleşmiş olup 3000 e yakın ameliyatı başarı ile gerçekleştirmiştir.